Анонс інтерактивного музейного проекту «Від кремнію до кремнію»

Донецький обласний краєзнавчий музей представляє: Інтерактивний музейний проект «Від кремнію до кремнію».

Від кремнію до кремнію

100 тисяч років тому перші люди в степах Донеччини почали виготовляти крем’яні знаряддя. Це чи не перша людська діяльність, яка потребувала професійних навичок та передачі знань.

90 років тому в Дружківці народився Станіслав Самойленко, учений, який доклався до створення та вдосконалення моделей комп’ютерних мереж, які годі уявити без кремнію. Ми покажемо вам дві історії технологічного прориву, і це будуть історії людей, які жили тут – у Донецьких степах.

З 18.00 до 21.00 за адресою Академічна, 84 (навпроти парку «Ювілейний», колишнє приміщення магазину «Арбат») на вас чекатимуть:

1. Уроки виживання: виготовлення крем’яного рубила і розведення вогню від Юрія Коваля.
  2. Виставка крем’яних знарядь та перших цифрових пристроїв.
  3. Фотовиставка “Таємниці курганів” та археологічні розкопки від А до Я.
  4. Показ фільму про академіка Станіслава Самойленка.
  5. Лігво давнього геймера.
  6. Фуд-зона «Аромати степу».

© 2019    Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного посилання!   //    Увійти