Анонс виставки “Людина в просторі степу. Доба каменю. Доба бронзи”

Виставка розповість про життя людей нашого краю від палеоліту до XII століття до нашої ери. Це період так званої праісторії, часи про які не має писемних свідчень, коли про життя людей розповідають лише археологічні знахідки, найінформативнішими з яких є поховання. Виставка стала можлива завдяки підтримці Українського культурного фонду.

Людина впросторі степу. Доба каменю. Доба бронзи - ДОКМ

Ми розкажемо про таємниці курганів Донеччини, покажемо предмети побуту та духовного життя сучасників Тутанхамона та розкриємо секрети перших металургів.

Більшість предметів були знайдені під час розкопок на території Донецької області у 2017-2018 роках. Предмети стародавніх гірників-металургів надані Бахмутським крає-знавчим музеєм.

Куратори:

• Дмитро Білько
    • Анастасія Гайдукевич-Качуро
    • Наукові консультанти:
    • Юрій Бровендер
    • Юрій Коваль

Архітектура та дизайн виставки: ТОВ «AMUSEUM»

Раніше анонсована виставка трохи забариться, але буде більш насиченою . Продовжуємо працювати над збором матеріалу і приносимо вибачення за затримку. Чекаємо вас 17 жовтня о 16.00 за адресою вул. Академічна, 84.