Школа-трьохзимка та лісове лото – Донецький обласний краєзнавчий музей взяв участь у фестивалі «Дике поле. Шлях до Європи». Цієї суботи у заповіднику «Кам’яні могили», що на території Нікольського району Донецької області, відбувся Історико-культурний фестиваль «Дике поле. Шлях до Європи». Захід присвячений Дню степу та захисникам української землі.

Фестиваль Дике Поле 2018 - 2

Фестиваль Дике Поле 2018 - 3

Фестиваль Дике Поле 2018 - 4

У програмі фестивалю було багато яскравих моментів – реконструкція історії України у різних історичних періодах: скіфська, козацька, княжа доби та доба АТО, проведення презентації туристичних маршрутів від міст та районів області, показові виступи українського козацтва, презентація старовинних та національних страв тощо. Донецький обласний краєзнавчий музей теж взяв участь у святкуванні.

Фестиваль Дике Поле 2018 - 5

Фестиваль Дике Поле 2018 - 6

Фестиваль Дике Поле 2018 - 7

Фестиваль Дике Поле 2018

Зокрема, меморіальний музей-садиба В. І.Немировича-Данченка та М. О. Корфа запропонував гостям зануритися в атмосферу школи 19 століття. Гості фестивалю змогли побувати на уроці, дізнатися, що таке аспидна дошка, як робили чорнила та спробувати написати листа пером.

Працівники Великоанадольського музею лісу розповідали гостям про рослини рідного краю, пригощали ароматним трав’яним чаєм. Успіхом користувалася гра, яка знайомила відвідувачів з флорою і фауною Великоанадольського лісу.