Фахівці ДОКМ беруть участь у важливих розкопках

Спеціалісти Донецького обласного краєзнавчого музею беруть участь у розкопках курганів на території Шахівської громади Добропільського району (незабаром тут буде глиновидобувний кар’єр).

Розкопки ДОКМ

Робота у розпалі. Поспілкуватися з археологами прибула також знімальна група “Телеканал UA: Донбас”

Розкопки курганів

Археологи докопуються до поховання катакомбної культури. На задньому плані видно частину кромлеха – величезного кільця з дикого каменю. Ймовірно, таку “огорожу” робили навколо культових місць або могил чаклунів.

Археолог Циміданов

Віталій Циміданов – завідувач сектора охорони пам’яток археології, історії та культури ДОКМ- показує знайдену посудину

Артефакти розкопок

Предмети з поховання печеніга 10-11 ст. Накладки на лук, прикраса, бронзове кільце

На Донеччині знайшли поховання XX століття до нашої ери

Поблизу села Шахове на Донеччині знайшли поховання людей, датоване двадцятим століттям до нашої ери. Подробиці дивіться у сюжеті.

Опубликовано Телеканал UA: Донбас Вторник, 26 июня 2018 г.

Вже досліджено кілька поховань віком від однієї до чотирьох тисяч років та багато незвичайних знахідок
Загалом цього літа планується дослідити п’ять курганів.

© 2018    Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного посилання!   //    Увійти