Меморіальний музей-садиба В. І.Немировича-Данченка та М.О.Корфа

Відкривши двері меморіального музею-садиби Володимира  Немировича-Данченка та Миколи Корфа, ви потрапите у світ двох видатних людей: драматурга, письменника, режисера та видатного діяча народної освіти ХIХ століття, вченого-педагога. Саме у цьому будинку навіки поєднані освіта та культура. Біля будівлі Вас зустріне 100-річний каштан. В експозиціях ви ознайомитеся з еволюцією ручки, посидите за партою ХIХ століття; побачите рідкісні театральні та особисті речі.

Музей В. І.Немировича-Данченка

Музей-садиба В. І.Немировича-Данченка

За стінами музею ви помилуєтеся пейзажами «Нескучненського лісу» та річки Мокрі Яли. Відчуєте не тільки повітря, що спонукало наших героїв до визначних дій, а й дух натхнення яким наповнений цей унікальний будинок.

За бажанням наших гостей, співробітники музею можуть провести додаткові заходи:

• організація тімбілдінгу за темами: «Ми – команда», «В пошуках скарбів», «Квест-тімбілдінг»;
  • організація сесії арт-терапії за системою HEART, допоможе вам краще зрозуміти навколишній світ та себе самого, осмислити творчий процес і його результат, побачити аналогії з внутрішнім світом, вирішити конкретні проблеми використовуючи власний творчий потенціал;
  • створення фільму (діафільму, мультфільму, відеофільму) за темами підручника ХІХ сторіччя М. О. Корфа «Наш друг» та отримати знання про освіту ХІХ сторіччя;
  • програма «Мистецьке коло» – безліч майстер класів з декоративно ужиткового мистецтва традиційного для нашого регіону (вишивка, бісероплетіння, витинанки), а також: квілінг, декупаж та ін.;
  • програма «Весь Світ – театр, а люди – актори», дозволить познайомитися з професією «актора» та випробувати себе у різних ролях театральних п’єс.

Експозиція музея Немировича-Данченко

Музей Немировича-Данченко - експозиція

Ці заходи адаптовані до різних вікових рамок та проводяться безкоштовно. Мінімальний час проведення заходу – 45 хвилин.

Музей радий вітати гостей кожного дня з 8.00 до 17.00.

Час проведення стандартної екскурсії – 45 хвилин.

Екскурсійна група – 15 чоловік.

Немирович-Данченко - експозиція

Нескучний ліс

Вартість відвідування

Дорослим:

• вхідний квиток – 12 грн;
  • екскурсійна путівка – 50 грн.

Дітям:

• вхідний квиток – 6 грн;
  • екскурсійна путівка – 25 грн.

Телефони для довідок: (066) 162 31 36,  (098) 221 78 59.

Адреса: с. Нескучне, вул. Немировича-Данченка, 46,  Великоновосілківський район, Донецька область.

Ласкаво просимо до нашого музею!

© 2018    Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного посилання!   //    Увійти