Музей С.С. Прокоф’єва

Віддалено від великих шляхів, посеред маленького мальовничого села Сонцівка, розташований Музей Сергія Прокоф’єва, який  вражає неочікуваною вишуканістю та експозиційною цілісністю. Поряд з музеєм  Вас зустріне закарбований у бронзу маестро.

Ви зможете дізнатися про дитинство і роки навчання композитора, його концертну і творчу діяльність на батьківщині та за кордоном. Саме тут ви зануритеся в музику; побачите «Дерев’яну книгу» Прокоф’єва – унікальний артефакт; прочитаєте його «Щоденники» – справжню «книгу життя» світової культури; «зарядитеся» позитивом, креативом і волею творити власну історію.

Музей С.С. Прокоф’єва

Музей Прокоф’єва

За бажанням наших гостей, співробітники музею можуть провести додаткові заходи:

1. Фланування по селу з відвідуванням Свято Петро – Павловської церкви (1840 р.), в якій хрестили маленького Сергійка та пам’ятного знаку на місці садиби Прокоф’євих.(усі вікові категорії).
  2. Перегляд документальних фільмів про життя Прокоф’єва «Герої. Особова справа. Сергій Прокоф’єв », «Генії. Сергій Прокоф’єв », «Сергій Прокоф’єв і Ліна Кодіна»; (учні старших класів та дорослі).
  3. У затишному концертному залі прослухати записи творів композитора .(усі вікові категорії).
  4. Прослухати лекції: «Чарівний світ музичних інструментів» (симфонічна казка «Петя і вовк»), де діти зможуть не тільки почути звучання інструментів,  а і пограти на них;( учні молодших і середніх класів), «Історія села Сонцівка від виникнення до сьогодення » (учні середніх та старших класів).
  5. Участь в етнографічній експедиції «Бабусина скриня» (збір речей та фото мешканців села, запис спогадів) ( учні середніх та старших класів).
  6. Участь у фестивалі «Феєрія зимових свят» (вивчення обрядів та традицій на Різдво та Масляну), (учні молодших, середніх та старших класів).
  7. Прийняти участь у майстер – класі по виготовленню ляльки – мотанки (учні молодших і середніх класів).
  8. Участь у музейних уроках «Символи України» (вивчення народних символів – калина, хата, лелека), «А над світом українська вишивка цвіте» (вивчення традиційних орнаментів та стилів вишивки) (учні молодших і середніх класів).

Експозиція у музеї С.С. Прокоф’єва

Музей Прокоф’єва - фрагмент експозиції

Музей С.С. Прокоф’єва - експозиція

Ці заходи адаптовані до різних вікових рамок та проводяться безкоштовно. Мінімальний час проведення заходу – 45 хвилин.

Музей радий вітати гостей кожного дня з 8.00 до 17.00.

Час проведення стандартної екскурсії – 45 хвилин.

Екскурсійна група – 15 чоловік.

Фрагмент експозиції у музеї Прокоф’єва

Пам'ятник Прокоф’єву у Сонцівці

Вартість відвідування

Дорослим:

• вхідний квиток – 12 грн;
  • екскурсійна путівка – 50 грн.

Дітям:

• вхідний квиток – 6 грн;
  • екскурсійна путівка – 25 грн.

Телефон для довідок: (050) 952 28 30.

Адреса: с. Сонцівка, вул. Центральна, 2а, Покровський район, Донецька область.

Ласкаво просимо до нашого музею!

© 2018    Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного посилання!   //    Увійти