Нові експонати в музеї В.І.Немировича-Данченка та М.О.Корфа

Всі, хто приїздив до Великої Новосілки, на автостанції бачили музей під відкритим небом, який створив місцевий краєзнавець Володимир Володимирович Тохтамиш.

Повозка

Плуг

Старовинна тачанка

Старовинний плуг

Image may contain: people sitting, tree, table, outdoor and nature

На тому тижні сім’я краєзнавця вирішила подарувати частину цих експонатів, а саме: сани, гарбу, тачанку та два німецьких плуга нашому музею. На експонати чекає детальна реставрація, після якої вони займуть своє почесне місце у музейній колекції та на території садиби, підкреслюючи концепцію садиби ХІХ сторіччя.

Меморіальний музей-садиба В.І.Немировича-Данченка та М.О.Корфа висловлює щирі слова вдячності сім’ї Тохтамиш за безкорисний внесок у збереження культурного надбання.

ДОКМ в Facebook:
ДОКМ у Instagram
Це цікаво:
Game Station
Календар свят та подій

Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

© 2019    Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного посилання!   //    Увійти