Педагоги завітали до музею-садиби В. І. Немировича-Данченка та М.О.Корфа

До музею-садиби В. І. Немировича-Данченка та М.О.Корфа завітали представники Бердянського державного педагогічного університету. Після проведеної профорієнтаційної роботи ми з радістю запросили їх на екскурсії. Гості оглянули експозицію «Phantom», виставку фоторобіт А.Паршина «People», відвідали Корфівський урок і занурились у атмосферу другої половини ХІХ ст. завдяки театралізованій екскурсії садибою та старовинним парком.

Меморіальний музей-садиба Вол. І. Немировича-Данченка 1

Меморіальний музей-садиба Вол. І. Немировича-Данченка 2

Меморіальний музей-садиба Вол. І. Немировича-Данченка 3

Меморіальний музей-садиба Вол. І. Немировича-Данченка 4

Меморіальний музей-садиба Вол. І. Немировича-Данченка 5

Меморіальний музей-садиба Вол. І. Немировича-Данченка 6

Меморіальний музей-садиба Вол. І. Немировича-Данченка 7

Фіналом дружньої зустрічі стало чаювання на ґанку під розлогим гіллям меморіального каштану, посадженим ще на початку минулого століття Вол.І.Немировичем-Данченком.  Атмосфера у якій пройшла зустріч надихає на майбутні звершення. Впевнені, що ця зустріч стала початком створення тісних зв’язків плідної співпраці та продуктивної творчості між університетом та музеєм.