Прем’єра нової виставки до Дня незалежності

День Незалежності України 2018

«Вони виборювали незалежність» — так називається нова банерна виставка, підготовлена Донецьким обласним краєзнавчим музеєм у співпраці з управлінням культури Донецької обласної державної адміністрації. Вперше глядачі її змогли побачити під час святкування Дня Незалежності у Краматорську.

Мета виставки  – познайомити мешканців з персонами, які доклалися до створення новітньої історії української державності.

Загалом на виставці було представлено  13 особистостей – шістдесятників, дисидентів та членів Гельсинської групи, серед яких є представники Донеччини – Василь Стус,  Олекса Тихий та Іван Дзюба.

Також 24 серпня стало завершальним днем експонування в Донецький області виставки  Дніпропетровського історичного музею імені Яворницького  «Україна- Франція.  Історія взаємовідносин», супровід якої забезпечували працівники ДОКМ.

День Незалежності України 2018 2

13 банерів було розміщено на алеї парку Пушкіна

День Незалежності України 2018 3

Фото на згадку