Роль локального музею – обговорення в стінах ДОКМ

Сьогодні працівники Донецького обласного краєзнавчого музею зібралися, щоб обмінятися думками про роль локального музею, як інституції пам’яті в громаді.

Працівники ДОКМ

Спершу обговорили польський досвід, з яким мали змогу познайомитися ближче завдяки Fundacja Liderzy Przemian та Український інститут національної пам’яті
Поміркували, що з цього можна використати для себе, а що – для музеїв малих міст і сіл.

Минулого тижня працівники ДОКМ відвідали ряд локальних музеїв з метою надання методичної допомоги. Ситуація в більшості з них вкрай важка. І не стільки через брак коштів. Адже попри унікальність деяких збірок, більшість музеїв скроєні за єдиним радянським шаблоном, де часом навіть декоративні елементи на стендах та «білі плями» в історичній експозиції заповнені ідентичними матеріалами.

© 2019    Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного посилання!   //    Увійти