Співробітники музею С. Прокоф’єва провели бесіду з учнями

В центральній міській бібліотеці ім. Шевченка про діяльність нашого знаменитого земляка С.С.Прокоф’єва розповіли учням ЗОШ №12 завідувач музеєм Пузик Ольга та старший науковий співробітник Мишаста Олена.

Музей С.С. Прокоф'єва 2019

Працівники музею розповіли про життєвий та творчий шлях відомого композитора. Учні прослухали уривок із твору С.Прокоф’єва «Ультра фіолетова вільність» та придумали продовження цього оповідання. Відгадали та прочитали вислови із відомих книг.

Музей С.С. Прокоф'єва 2019 2

Музей С.С. Прокоф'єва 2019 3

Музей С.С. Прокоф'єва 2019 4

За активну участь у заході діти отримали значки із зображенням С.Прокоф’єва, буклет про композитора та запрошення відвідати музей митця в с. Сонцівка Донецької області.

© 2019    Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного посилання!   //    Увійти