Відкрита виставка “Мистецькі діалоги: Від Сіверська до Сіверщини”

У Художньому музеї Краматорської міської ради 14.06.2018 відкрито виставку “Мистецькі діалоги: Від Сіверська до Сіверщини”. Тут представлено картини художників із Чернігівщини та Донеччини.

Мистецькі діалоги: Від Сіверська до Сіверщини - 2

Мистецькі діалоги - Від Сіверська до Сіверщини - 1

Мистецькі діалоги - Від Сіверська до Сіверщини - 3

Мистецькі діалоги - Від Сіверська до Сіверщини - 4

Мистецькі діалоги - Від Сіверська до Сіверщини - 5

Мистецькі діалоги - Від Сіверська до Сіверщини - 6

Мистецькі діалоги - Від Сіверська до Сіверщини - 7

Мистецькі діалоги - Від Сіверська до Сіверщини - 8

Виставка художників з Донеччини та Чернігівщини стартувала у Краматорську

«Мистецькі діалоги. Від Сіверська до Сіверщини». Виставка художників з Донеччини та Чернігівщини з такою назвою стартувала у Краматорську. На експозиції представлено понад 20 картин з фондів Донецького обласного краєзнавчого музею та Краматорського художнього музею. Чи вийшов діалог – дивіться у сюжеті.

Опубліковано Телеканал Донеччина TV. ДTV Пʼятниця, 15 червня 2018 р.

Це діалоги не лише між митцями та обмін між регіонами, а ще й – музеями. Адже виставка організована обома нашими музеями. В ній представлено десять робіт чернігівчан, які були подаровані ДОКМ взимку, та приблизно стільки ж робіт із колекції краматорського музею. Остання сьогодні поповнилася двома новими живописними роботами, презентованими художником Віктором Онищенком.