Відкриття виставки «Україна-Франція: історія взаємин» у м. Бахмут

30.05.2018 (об 11.30) в місті Бахмут пройде відкриття виставки «Міжнародні інвестиції в Україну з кінця ХІХ – початку ХХ століття. Частина друга – Франція», яка досліджує інвестиції Франції в українську економіку на рубежі століть.

Міжнародні інвестиції в Україну з кінця ХІХ - початку ХХ століття. Частина друга - Франція

Виставка складається з двадцяти плакатів, на яких представлені акції, фото, облігації (близько 230 документів). Оригінальні матеріали зберігаються в Дніпропетровському національному історичному музею ім. Дмитра Яворницького.

Основна частина матеріалів належить меценату з Дніпра – Дмитру Пірклу, кілька років (з 2011 по 2015) він набував документи в європейських країнах. Пізніше свої матеріали він віддав в музей. Надія Капустіна (директор музею) почала вивчення матеріалів, дослідження продовжила Валентина Лазебник, а Юрій Малієнко створив дизайн плакатів.

Проект підтримується Мистецьким напрямком Українського кризового медіа-центру за фінансової підтримки проекту “Зміцнення Громадської довіри” (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Інформація для зв’язку:

• тел: 099-360-79-54;
  • пошта: poshta.dm.bilko@gmail.com, dokm.ukr@gmail.com;
  • адреса музею: вул. Незалежності, буд. 26.

Запрошуємо всіх відвідати виставку, вхід безкоштовний!