14 жовтня – День захисників та захисниць України

День захисників та захисниць України

Щорічно 14 жовтня ми відзначаємо День захисників та захисниць України, а також День українського козацтва. Крім того, цього дня протягом століть відзначаємо велике християнське свято – Покров Пресвятої Богородиці, яке було в особливій пошані в запорізьких козаків. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Збройних Сил України.

День захисників і захисниць є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю. Але це також свято кожного, хто в той чи інший спосіб віддає себе, свої сили, професіоналізм, знання й навіть життя на почесну справу захисту України. Свято героїзму, патріотизму, мужності, сили духу й відданості своїй Батьківщині.

У цей день хочемо подякувати всім, хто доклав зусиль до боротьби за свободу та незалежність, зробив свій внесок у захист та зміцнення нашої країни. Прийміть вітання з нагоди Дня захисників і захисниць України! Щиросердечно бажаємо всім, хто носить високе звання захисника України, міцного здоров’я, мирного неба, незламної віри, сміливих ідей, злагоди, успіхів у всіх справах, визначних здобутків і перемог!

Шана пам’яті загиблим героям, які поклали життя за незалежність та суверенність нашої держави! Вони назавжди залишаться прикладом жертовності та любові до України. Висловлюємо щирі співчуття родинам полеглих воїнів – упевнені, що їхній подвиг недаремний та назавжди закарбований у пам’яті нащадків!

Нехай Покров Пресвятої Богородиці береже Україну та захистить від усього лихого!

Слава Україні та її героям!

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *