21 вересня – День миру

День миру - 21 вересня

21 вересня в Україні – День миру. Це свято було встановлено згідно з Указом Президента України №100/2002 від 5 лютого 2002 року і відзначається щорічно у Міжнародний день миру, заснований ООН.

Україна завжди поважала і цінувала мир. Для українців, від здобуття країною незалежності у 1991 році, мир був нормою життя. Люди жили спокійно, будували плани, займались звичними справами без страху перед війною, бомбардуваннями та бойовими діями. Наша країна ніколи не дозволяла собі погрожувати війною своїм сусідам і підтримувала доброзичливі відносини з усіма державами.

Виявилося, що наш сусід – Росія – не розділяє ідеали миру: 2014 року РФ анексувала Крим, почала бойові дії на сході України, а у 2022 році здійснила повномасштабне вторгнення на нашу територію. Агресор завдає ракетних ударів по всій нашій країні, через що гинуть тисячі людей, безліч отримує поранення різного ступеня тяжкості – відбувається справжній геноцид українського народу.

Міжнародне співтовариство підтримує Україну. Зусилля багатьох країн спрямовані на припинення війни та відновлення миру в Україні. Дипломатичні переговори, санкції, гуманітарна допомога та миротворчі місії стали важливими інструментами в боротьбі за мир.

Сьогодні День миру є особливо значимим святом для України. Українці мріють про якнайшвидше завершення війни, про мирне небо над головою, про захист від потенційної агресії, про повернення рідних та близьких, про загоєння нестерпних ран у серцях людей, про світле майбутнє.

Українська армія працює над поверненням миру, і в нашій державі обов’язково скоро настане мирне життя!

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *