23 серпня – День Державного Прапора України

День Державного Прапора України

Сьогодні, напередодні Дня Незалежності, ми вшановуємо один з трьох символів суверенітету нашої держави – Державний Прапор України.

Синьо-жовтий стяг – символ нашої незалежності, нашого українського духу, честі і слави. З ним українці виборювали свободу і з ним створили власну державу. На честь багатовікової історії українського державотворення і державної символіки було встановлено свято – День Державного Прапора України. Воно відзначається щорічно 23 серпня.

Національний стяг символізує боротьбу, любов до своєї країни та перемогу. Вивішуймо сьогодні прапор на знак незламності духу, єдності народу та сили нашої нації. Шануймо державний синьо-жовтий стяг як важливу національну святиню, адже повага до прапора — це повага до свого народу, його коріння і традицій. Впевнені, що українці, дивлячись на синьо-жовте знамено, відчувають гордість за свій народ і свою славну Батьківщину.

Вітаємо зі святом. Бажаємо сил, злагоди, віри в краще майбутнє нашої держави. Нехай воля і любов до рідної країни згуртовують нас для здійснення спільної мети – процвітання єдиної, вільної, неподільної і могутньої України.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *