24 серпня – День Незалежності України

День Незалежності України

Щиро вітаємо з нашим великим національним святом – Днем Незалежності України!

Цьогоріч український народ відзначає 31 річницю Незалежності, проголошеної 24 серпня 1991 року. Тоді втілилися у дійсність прагнення українців до свободи і самовизначення, здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй славній українській землі.

Україна – країна неймовірної краси і сили. Вона мужньо переносить випробування долі, кожного разу встаючи з колін. Вона виховує покоління гідних синів і дочок, закоханих у рідний край, готових сміливо боронити Батьківщину.

31 рік тому ми почали власний шлях, який отримав схвалення і визнання світової спільноти. І сьогодні українці продовжують демонструвати свою силу, свої незмінні наміри – жити у вільній, суверенній державі.

Незалежність стала точкою відліку в житті кожного громадянина нашої країни. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України продовжувати робити все можливе для зміцнення та процвітання нашої Батьківщини.

Вітаємо зі знаменною датою – Днем Незалежності України! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, успіхів у всіх справах, наснаги, добробуту, сил і натхнення на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України та її майбутніх поколінь. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння. Миру нам всім і перемоги!

Шануймо нашу неньку – Україну!

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *