28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників.

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку пошану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

За підрахунками на території України, окупованій гітлерівцями, загинуло майже шість мільйонів громадян, понад два мільйони українців були вивезені на примусові роботи до Німеччини та інших країн Європи. В республіці цілком чи частково було зруйновано понад 700 міст та 28 тисяч сіл, знищено понад 16 тисяч промислових підприємств. Майже 10 мільйонів людей залишилися без даху над головою.

В ході запеклих боїв загинули смертю хоробрих майже три мільйони воїнів-визволителів.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.

Сьогодні українці знову захищають свою землю, свободу та територіальну цілісність України, але тепер від російського агресора. Захисники України є гідними слави своїх дідів і прадідів і ми твердо віримо в них.

Ми віримо в Збройні Сили України, віримо в перемогу і в те, що у нас попереду новий День визволення!

Вічна пам’ять і слава Героям минулого та сьогодення!

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *