29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Дата обрана невипадково. Вона приурочена до дня найбільших втрат української армії під час воєнних подій на Сході України – дня виходу наших військових з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року.

Пам’ятна дата відзначається щорічно, згідно Указу Президента України Володимира Зеленського від 24 серпня 2019 року з метою увічнення героїзму українських захисників, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

Згадуючи героїчний супротив загиблих воїнів, їхню жертовність заради правди і справедливості, в ім’я вільної України, пам’ятаймо також і про тернистий шлях нашого народу до омріяної свободи, про покоління борців, які полягли за волю в нерівних боях.

Українці сильні, загартовані століттями боротьби. Пам’ять про наше героїчне далеке й близьке минуле є важливим елементом національної свідомості, бо вона об’єднує наш український народ. Пам’ятаймо та шануймо тих, хто героїчно віддав своє життя заради майбутнього України.

Вічна пам’ять героям! Слава Україні!

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *