365 днів від моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну

Рік від вторгнення росії в Україну - 2023

Сьогодні минає рік від моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну – 365 днів від злочинного нападу нашого сусіда-агресора на суверенність і територіальну цілісність нашої країни. Ця війна призвела до десятків тисяч загиблих, мільйонів переселенців та безлічі руйнувань. Повномасштабне вторгнення росії в Україну у лютому 2022 року стало продовженням російської агресії, початої 9 років тому з окупації Криму у 2014 році. Наразі ситуація в нашій державі вкрай напружена, але у той же час українці продовжують боротися за свої права та територіальну цілісність.

Початок збройного конфлікту датується 2014 роком, коли росія анексувала Крим та окупувала частину Донецької та Луганської областей. Вторгнення росії на сході України стало грубим порушенням міжнародного права та норм міжнародних відносин. Росія порушила свої міжнародні зобов’язання та ігнорувала рішення ООН й інших міжнародних організацій, які закликали до мирного врегулювання конфлікту.

Російський президент володимир путін виправдовував свої дії під приводом “захисту російських громадян”, які живуть на сході України. Однак, це лише прикриття для агресивних імперських амбіцій росії, яка не готова дотримуватися норм міжнародного співтовариства.

У 2022 році збройний конфлікт на сході України переріс у відкриту повномасштабну війну, коли росія завдала масованого ракетного удару по всій території України та здійснила наступ на сході, півдні та півночі нашої країни. Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну остаточно зірвало маску з агресивного путінського режиму, що 9 років прикидався «миротворцем» та «третьою стороною» у війні на сході України, поширюючи на весь світ дезінформацію, брехню про «Донецьку та Луганську народні республіки», які насправді є підконтрольними москві окупаційними режимами в Донецькій та Луганській областях України. Путін намагався переконати світ, буцімто в Україні триває «громадянська війна».

Сьогодні Україна ефективно стримує російську збройну агресію завдяки зусиллям на військовому, дипломатичному, інформаційному фронтах, а також потужній міжнародній допомозі. Ми боротимемося, доки не звільнимо від окупанта останній сантиметр української землі. Тож наше суспільство має й надалі залишатися консолідованим для перемоги над агресором і розбудови демократичної правової держави в сім’ї європейських народів.

Сьогодні, на річницю війни, Україна та світ вшановують пам’ять про загиблих та підтримують тих, хто продовжує жити в зоні бойових дій. Україна отримала підтримку від світової спільноти та військову допомогу від багатьох країн. Проте, найбільшою підтримкою для України було міжнародне солідарне ставлення до країни. Наша держава стала символом боротьби за свободу та незалежність. Україна довела, що демократичні цінності є важливими, і люди готові боротися за них.

Незважаючи на труднощі, українці не здаються і відновлюють руйнування, зміцнюючи свою країну. Україна прагне до збереження своєї незалежності та суверенітету, а також до демократичного розвитку країни, утверджуючи таким чином своє місце в європейському та світовому співтоваристві.

Ми вдячні нашим військовим, добровольцям, волонтерам та всім, хто працює на перемогу, хто докладає свої зусилля, щоб захистити країну та підтримати український дух.

Розуміємо, що кожен день боротьби – це випробування для кожного з нас. Але ми знаємо, що разом ми можемо пережити цей надскладний етап та зробити Україну міцнішою.

Ми хочемо відзначити, що за останні роки Україна зазнала значних змін та викликів, але наша країна продовжує рухатися вперед, зберігаючи свою культурну спадщину та демократичні цінності. Ми віримо, що наша країна зможе стати прикладом для інших країн та показати, що українці – народ мужності та сили.

Україна бореться за суверенітет і соборність 9 років. Російський агресор тимчасово окупував окремі українські землі, але всі вони обов’язково будуть звільнені. Україна переможе ворога й відновить територіальну цілісність.

Закликаємо всіх українців до єдності та співпраці. Нехай наша країна буде місцем, де панують мир, свобода та демократія, а наша єдність та солідарність допоможуть нам досягти цієї мети. Ми повинні згуртуватися, щоб забезпечити майбутнє нашої країни та наших нащадків.

Нехай цей день стане початком нового етапу в нашій боротьбі за перемогу й мир. Давайте продовжувати підтримувати один одного та допомагати нашій країні рости і процвітати. Разом ми зможемо подолати будь-які труднощі!

Вистояли – переможемо!

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *