9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва (2023)

9 листопада щороку відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Раніше це свято відзначалося 23 березня, згідно Указу Президента України № 484/2000. У 2013 році дату святкування Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва було перенесено на 9 листопада.

Шановні колеги, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Ви за покликом серця присвятили своє життя благородній справі – несете культуру до кожної душі. Бажаємо вам натхнення, легких звершень, цікавих проєктів, невичерпної енергії, досягнення бажаних результатів, культурного розвитку! Нехай професійний успіх та любов до своєї праці ніколи вас не покидають.

Всеукраїнський день працівників культури засновано з метою відзначити вагомий вклад творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.

За роки незалежності саме завдяки людям цієї сфери українська культура почала відроджуватися, зберігши свою унікальність і зайнявши гідне місце серед інших світових культур.

Цей день – це свято тих, для кого творчість, щире захоплення мистецтвом, любов до музики, танцю, театрального дійства, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами. Адже без традицій – немає культури, а без культури — немає нації, і кожен народ існує доти, доки живе його культура. Будь-який з народів світу, що не знає або не пам’ятає своєї історії і своїх витоків, просто приречений на асиміляцію і згасання.

Культура і мистецтво – найбільші скарби кожної держави, які вирізняють її народ з-поміж інших.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *