Алла Таран (м. Красногорівка)

Алла Таран

33-річна Алла Таран загинула 8 травня 2022 року у Маріуполі внаслідок ворожого авіаудару по заводу «Азовсталь». Вона була діловодом полку «Азов», за три тижні до цього жінка втратила у боях за місто чоловіка.

Алла народилася у Красногорівці Донецької області. Працювала перукаркою, робила манікюр. Її пригадують як душу компанії, завжди веселу та ініціативну жінку.

Коли почалася російсько-українська війна у 2014 році, Алла разом з майбутнім чоловіком Віталієм виїхали до Маріуполя. Там вони разом займалися волонтерством та вступили до новоствореного тоді ще добровольчого батальйону «Азов». Спочатку допомагали на кухні. Пізніше Алла стала діловодом полку.

Під час служби вони з Віталієм одружилися та народили первістка.

У лютому 2022 року Алла залишилися у Маріуполі. Коли чоловік отримав поранення та перебував у шпиталі на «Азовсталі», вони не бачилися півтора місяця. 14 квітня Алла змогла його нарешті побачити. А наступного дня він загинув, коли росіяни скинули на завод бомбу.

Алла відмовилася залишити місто після того, як залишилися вдовою. Мама Віталія, Роллана, розповіла журналістам, що Алла просила не переживати за неї і не питати ні в кого про її стан, адже вона сильна і все витримає.

8 травня, на 24-й день після загибелі Віталія Тарана, російські військові знову обстріляли «Азовсталь». 4 поверхи бункера, в якому перебувала Алла, провалилися.

Без батьків залишився трирічний син пари – Данило.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал

Меморіал героїв

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *