Андрій Штепа (м. Слов’янськ)

Андрій Штепа

Старший солдат Андрій Штепа загинув 7 вересня 2022 року під час звільнення Харківської області від російських окупантів. 42-річний захисник отримав смертельну вибухову травму біля села Волохів Яр.

Андрій народився і жив у місті Слов’янськ Донецької області. Закінчив місцеві школу та училище. Був за фахом – газоелектрозварювальник. Працював водієм на станції швидкої медичної допомоги. Цікавився історією кораблів. Захоплювався технікою, зокрема, автомобілями: любив їх розбирати, ремонтувати та загалом розуміти механізм роботи. Колеги його згадують як дуже добру та терплячу людину.

Андрій був учасником АТО та ветераном війни. Чоловік захищав рідний Донбас на початку російсько-української війни. Однак повернувся до цивільного життя і роботи.

Коли почалася повномасштабна війна, Андрій знову не зміг залишитися осторонь. У складі 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка обороняв Харківську область. Був старшим водієм.

«Живи чесно, якщо це можливо», – це слова Андрія. Він був дуже порядною, щирою, доброю людиною. Найкращий батько, чоловік і син. Він у всьому був найкращим», – зазначила дружина Олена.

Поховали захисника на центральній алеї Північного цвинтаря у рідному Слов’янську.

У Андрія залишилися батьки, дружина, двоє синів: Гліб і Данііл.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *