Анонс виставки «Становлення промисловості Донеччини. Машинобудівна галузь. 1889 – 1940 рр.»

Становлення промисловості Донеччини. Машинобудівна галузь. 1889 – 1940 рр.

Відкриття виставки «Становлення промисловості Донеччини. Машинобудівна галузь. 1889 – 1940 рр.»

24 вересня у Донецькому обласному краєзнавчому музеї відкриється фотодокументальна виставка Державного архіву Донецької області «Становлення промисловості Донеччини. Машинобудівна галузь. 1889 – 1940 рр.», приурочена до Дня машинобудівників.

Захід відбудеться у п’ятницю, 24 вересня, об 11:00, за адресою вул. Академічна, 84.

На виставці «Становлення промисловості Донеччини. Машинобудівна галузь. 1889 – 1940 рр.» будуть представлені матеріали, що відображають зародження машинобудівної галузі сучасної Донецької області з першим машинобудівним заводом Едуарда Боссе у Юзівці, її розвиток перед Першою світовою війною, націоналізації підприємств та їх модернізації в період радянської індустріалізації у 1927-1940 рр., будівництва нових.

На дев’яті стендах виставки відвідувачі побачать 49 копій архівних фотографій та документів з фондів Державного архіву Донецької області, Центрального державного кінофотофоноархіву ім. Г. С. Пшеничного, копій фотодокументів, наданих підприємствами машинобудівної галузі Донеччини: ПрАТ «НКМЗ», ПрАТ «СКМЗ», ТОВ «Корум «Дружківський машинобудівний завод», ПрАТ «КЗВВ», матеріалів з книжкових видань.

Організатори проєкту: Державний архів Донецької області, Донецький обласний краєзнавчий музей.

Виставка триватиме до 5 жовтня 2021 року. Запрошуємо!

(1) коментар

1. Вова

Было бы неплохо, если бы в таких проектах использовались предметы из фонда музея. Мало материала.