Анонс виставки «Цілісність» фотохудожниці Зої Шу

Цілісність - виставка

19 листопада 2021 року о 14:00 у Донецькому обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки «Цілісність» київської фотографині Зої Шу. Захід приурочений до Дня Гідності та Свободи. Виставка “Цілісність” створена за ініціативи міського голови міста Маріуполя Бойченка Вадима Сергійовича.     

У фотопроекті «Цілісність» бойові шрами є алегорією понівечиної країни. Фото знеособлені, тому що ця історія – про всіх нас.  Основним лейтмотивом проекту є цитата В’ячеслава Чорновола: «Немає в нас бандерівців та москалів, східних і західних. Всі ми – народ України». Ранами покрита вся Україна і рани на тілі України – це рани кожного з нас. 

За проект «Цілісність» Зоя Шу у 2021 році отримала нагороду на Міжнародному фотоконкурсі «The Prix de la Photographie» у Парижі.

Фотографиня наголошує на тому, що її проект не тільки про війну, а про всю країну та єдність. Суспільству необхідно заліковувати рани штучно створених страхів і нав’язаних відмінностей та прагнути до відновлення цілісності. 

Виставка триватиме з 19 листопада по 3 грудня 2021 року. Відвідати її можна буде безкоштовно. 

Увага! У зв’язку з карантинними обмеженнями червоної зони, відвідування музею можливе за наявності «зеленого» сертифікату про вакцинацію від COVID-19, негативного ПЛР-тесту, зробленого не менше ніж за 72 години до відвідування музею або довідки про перенесену хворобу на коронавірус.

Будь ласка, обов’язково майте при собі захисні маски та не забувайте про інші засоби індивідуального захисту.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *