Артем Мармизко (м. Краматорськ)

Артем Мармизко

24-річний прикордонник Артем Мармизко помер 29 липня 2022 року внаслідок отриманих напередодні важких поранень. Захисник виконував бойове завдання на пункті контролю Сарни на державному кордоні України з Білоруссю.

Артем народився у Краматорську, закінчив місцеву школу № 18. У 2015-2016 роках був студентом архітектурного факультету Донбаської національної академії будівництва і архітектури.

У 2016-му році хлопець уклав контракт на проходження військової служби в танковій дивізії Збройних сил України та вирушив в зону АТО, де виконував бойові завдання, брав участь у боях під Авдіївкою Донецької області. Під час боїв отримав контузію.

Коли почалося повномасштабне вторгнення, Артем приєднався до лав Державної прикордонної служби України. Служив у 7-му прикордонному Карпатському загоні.

28 липня 2022 року військовослужбовець отримав важкі поранення під час служби на кордоні між Україною та Білоруссю. Наступного дня він помер.

«Я вчила його малюнку на факультеті архітектури. Світлий хлопчик… Вічна пам’ять», – написала викладачка Єлізавета Непочатих.

Поховали Артема у рідному Краматорську на Донеччині.

Без батька залишилася маленька донька Емілія.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *