Артем Савюк (м. Лиман)

Артем Савюк

25 квітня 2022 року у місті Лиман Донецької області загинув Артем Савюк. Сім’я Савюків проживала у приватному будинку. Зранку 25 квітня росіяни завдали ударів по одному з районів міста Лиман, в цьому районі як раз мешкав загиблий із родиною. Ворожа ракета відірвала ноги Артему та забрала життя його 14-річного сина Ігоря.

Упродовж останніх 15 років Артем Савюк працював на Донецькій залізниці, ремонтував вагони. Майбутню свою дружину Оксану загиблий зустрів у Слов’янську. Жінка мала двох синів від попереднього шлюбу. У цьому ж місті у пари народився син Ігор. Згодом разом із всією родиною вони переїхали до міста Лиман, звідки родом був чоловік.

Сини Оксани майже одразу почали називати Артема батьком. У сім’ї панувала любляча та підтримуюча атмосфера. Савюки у Лимані придбали будинок, мали власний город. Родина насолоджувалась тихим сімейним життям. Разом їздили відпочивати на Блакитні озера, ходили у лиманський ліс по гриби та малину.

«Вийдемо, бувало, на вулицю, а Оксана мені показує: там Ставки, там Ямполь, там ліс. Краса – неймовірна… Після 24 лютого ми з чоловіком переїхали до доньки в Лиман, думали, що там буде безпечніше і спокійніше», – пригадала теща Артема Тетяна Мацегора.

Після смерті Артема одному зі синів довелось самотужки ховати його в Лимані. «Руслан поховав батька та позабивав вікна й двері у домі, де ми колись так гарно проводили час», – розповіла Тетяна.

Артем Савюк загинув у віці 38 років.

Пані Оксана складно переживає втрату голови родини: «Дуже люблю його, він був чудовою людиною. Не можу без нього», – написала Оксана Савюк.

У загиблого залишились дружина Оксана, сини Ярослав та Руслан.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа Меморіал

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *