Артем Синельник (м. Краматорськ)

Артем Синельник

Учасник деокупації Харківщини, молодший сержант НГУ Артем Синельник, загинув 7 вересня 2022 року під Чугуєвом. Захиснику було 40 років.

Артем народився і прожив усе життя у Краматорську на Донеччині. Навчався у місцевій школі №4. Був відкритою та душевною людиною. У вільний час любив рибалити. Працював у ТОВ «Донбасгазсервіс», займався обслуговуванням системи опалення.

Упродовж останніх двох з половиною років Артем служив у 15-му окремому Слов’янському полку Національної гвардії України.

22 лютого 2022 року чоловік одружився. Вже за 2 дні сімейну ідилію перервала повномасштабна війна. Артем вирушив у складі свого підрозділу обороняти українські землі від російських окупантів.

За кілька днів до загибелі захисник у спілкуванні з рідними натякав, що треба чекати на дуже хороші новини. У цей період він перебував на Харківщині, де українські військові успішно деокупували наші території від ворогів.

На жаль, у цьому наступі обірвалося життя Артема обірвалося. 7 вересня він загинув під час ворожого авіанальоту неподалік с. Волохів Яр біля Чугуєва.

«Люблячий чоловік, батько, добрий, чуйний, справжній, мужній! Як шкода, що кращих забирають. Мій рідний, моя душа, моє життя, мій сенс життя, мій улюблений, найкращий, щире чисте і справжнє кохання. Пробач, що відпустила тебе у цю поїздку», – писала дружина захисника Віталія.

Поховали військовослужбовця на Алеї Героїв у селі Іванівка на Донеччині.

Вдома на Артема чекали дружина та дві доньки.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *