Данило Большаков (м. Маріуполь)

Данило Большаков

13 березня 2022 року у Маріуполі, що на Донеччині, загинув Данило Большаков. В той день росіяни не припиняли обстріл міста. Данило з мамою ховалися у підвалі, коли в їхній будинок поцілила ворожий снаряд. Після удару хлопець побіг до квартири, аби забрати звідти бабусю і тата.

Коли Данило намагався відчинити двері, у будинок знову влучив снаряд – у те вікно, навпроти якого він стояв. Загинув він від численних травм, які отримав від руйнування будинку. Його бабусю та батька вдалося врятувати, витягнувши через вікна.

«Вранці наступного дня люди голими руками намагалися відкопати Данила та ще 4 жертв. Звісно ж, у них не вийшло. Він пролежав там майже два місяці. Коли бої закінчилися, привезли техніку і розібрали завали. Мама не відразу змогла його впізнати. Сказала, що його ніби переодягнули: речі були просто просякнуті кров’ю та пилом. Вона віддала останні гроші, щоб його поховали окремо, а не в братській могилі», – розповіла сестра Данила.

Данило загинув у віці 22 років. Сестра називає свого брата героєм, адже він загинув, рятуючи свою сім’ю.

«Я дуже ним пишаюся та захоплююсь його мужністю й героїзмом. У Данила була кохана дівчина, з якою влітку він планував весілля. У нього була робота, де його очікувало підвищення. Навчання, яке він повинен був закінчити наступного року. Багато планів на майбутнє. Мій брат дуже любив це життя, але прийшов «русскій мір», і все це відібрав», – розповіла сестра Данила.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал

Меморіал: вбиті росією

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *