Денис Сосненко (с. Сидорове)

Денис Сосненко

24 січня 2023 року у селі Долина Краматорського району, що на Донеччині, загинув Денис Сосненко. 21-річний хлопець був наймолодшим волонтером гуманітарної місії «Чорний тюльпан» та «Асоціації дослідників військово-патріотичної спадщини «Плацдарм».

Повертаючи з поля бою тіла українських воїнів, він підірвався на міні.

Жив та зростав Денис у селі Сидорове. Вчився у школі села Маяки. Займався тайським боксом у місті Слов’янськ. Був у складі збірної Донецької області з тайського боксу, неодноразово здобував титул чемпіона України.

Денис допомагав шукати й повертати до своїх родин зниклих на передовій захисників України.

«Після того, як почалася повномасштабна війна, Денис сказав, що нікуди не поїде зі своєї країни і залишиться тут (або піде на фронт, або буде допомагати). За його плечима дуже багато Янголів, які повернулися додому. Буквально недавно батьки дякували йому за те, що зміг повернути тих, щодо кого вже не було надій на повернення. Саме завдяки йому і його діям повернулося дуже багато наших хлопців, які захищали нашу державу, які полягли там, де їх навіть ніхто не шукав. Щодня згадуємо, як ми сиділи за столом, як ми розмовляли, як ми працювали, як сміялися. Це просто не забути. Денис не просто був для нас рідним, він був частиною нас», – сказав Олексій Юков, командир пошукового загону Асоціації дослідників військово-історичної спадщини «Плацдарм» та гуманітарної місії «Чорний тюльпан».

Дениса поховали у Слов’янську 29 січня.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал

Меморіал: вбиті росією

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *