Діти в музеї В. Немировича-Данченка та М. Корфа

Музей В. Немировича-Данченка та М. Корфа

Новий навчальний рік 2020-2021, у зв’язку з пандемією COVID-19, поставив перед освітянами багато викликів. Втілюючи рекомендації, більшість уроків вчителі проводять на свіжому повітрі.

Тому територію навколо музею, а особливо музейну лаунж-зону, активно використовували, як навчальний простір. Тут проводились уроки малювання, письма, “Я у світі”, математики та інші. Працівники музею планували підготувати ще декілька цікавинок для учнів та вчителів, але канікули розпочнуться у цьому році раніше.

Музей В. Немировича-Данченка та М. Корфа 5
Музей В. Немировича-Данченка та М. Корфа 1
Музей В. Немировича-Данченка та М. Корфа 2
Музей В. Немировича-Данченка та М. Корфа 4

А у зв’язку з пандемією ми не зможемо запросити школярів на «Музейні канікули», як ми планували. Щиро віримо, що за два тижні, коли діти повернуться до школи, вони завітають до музею на урок, та встигнуть намалювати нашу садибу і золотий, осінній каштан, який посадив Володимир Іванович у позаминулому столітті.