До Дня Соборності України у Донецькому обласному краєзнавчому музеї відбулась лекція

Соборність України від територіальної цілісності до громадської консолідації

Щороку 22 січня Україна відзначає День Соборності. Напередодні цього свята, 21 січня у Донецькому обласному краєзнавчому музеї відбулась лекція «Соборність України: від територіальної цілісності до громадської консолідації».

Соборність України від територіальної цілісності до громадської консолідації - ДОКМ 1
Соборність України від територіальної цілісності до громадської консолідації - ДОКМ 2

До музею завітали учні закладу загальної середньої освіти №22 імені Миколи Миколайовича Крупченка. Ключові теми лекції – українська національно-демократична революція 1917-1920 років, утворення Західноукраїнської Народної республіки, Акт злуки ЗУНР та УНР 1919 року. Діти уважно слухали розповідь про історію нашої країни та приймали участь у бесіді.

Соборність України від територіальної цілісності до громадської консолідації - ДОКМ 4

Лекція супроводжувалась переглядом короткометражного фільму «Перший день» та документального кінофільму «Акт злуки: відтворення історичної правди».

Соборність України від територіальної цілісності до громадської консолідації - ДОКМ 6
Соборність України від територіальної цілісності до громадської консолідації - ДОКМ 7
Соборність України від територіальної цілісності до громадської консолідації - ДОКМ 8

Щиро дякуємо гостям заходу за увагу.

Пряма трансляція заходу – https://www.facebook.com/dokmuseum/videos/4878772918846677

Будемо раді бачити усіх бажаючих на наступних заходах Донецького обласного краєзнавчого музею за адресою: м. Краматорськ, вул. Академічна, 84. Телефон: 0994517779.