ДОКМ отримав мультимедійне обладнання завдяки програмі Culture Bridges

Донецький обласний краєзнавчий музей закупив мультимедійне обладнання для майбутніх виставкових стендів, які планується виготовити у рамках проекту “Людина в просторі степу. Доба каменю. Доба бронзи”. Відтепер праісторію можна буде не тільки побачити, але й, в прямому сенсі, доторкнутися до неї.

Планшети

Це стало можливе завдяки фінансовій підтримці програми Culture Bridges. Вона фінансується Європейським Союзом, підтримує розвиток професіоналів в українському культурному та креативному секторах та сприяє їхній співпраці з організаціями та окремими особами в ЄС. Програма Culture Bridges здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Фінансування у сумі 66 тисяч гривень музей одержав за результатами конкурсу на отримання мікро-грантів від проекту  “Воркшопи для менеджерів та менеджерок культури”. Кошти витрачено на мультимедійне обладнання, конструкції для стенду та проект використання додаткового виставкового простору у приміщеннях Донецького обласного краєзнавчого музею.

Обладнання

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *