ДОКМ презентував фотовиставку «Незламність в об’єктиві» у м. Дніпро

Виставка Незламність в об'єктиві (2023) - ДОКМ

1 жовтня 2023 року, у День захисників та захисниць України, Донецький обласний краєзнавчий музей презентував фотовиставку «Незламність в об’єктиві», що демонструє український спротив російській агресії, єдність народу, жагу до життя та віру у Перемогу. До уваги гостей представили 84 світлини, які висвітлюють різні аспекти прояву нескореності українців, зокрема, діяльність українських військових, рятувальників Державної служби з надзвичайних ситуацій, поліцейських Національної поліції України в Донецькій області, медиків, волонтерів – усіх, хто проявляє незламність у боротьбі з окупантами.

Захід відбувся у місті Дніпро, в музеї «Літературне Придніпров’я» – відділі Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. І. Яворницького.

Виставка Незламність в об'єктиві (2023) - ДОКМ 2
Виставка Незламність в об'єктиві (2023) - ДОКМ 4

Участь в урочистому відкритті взяли заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна (відеопривітання), начальник управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації Вікторія Точена, начальник управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Першина.

Виставка Незламність в об'єктиві (2023) - ДОКМ 3
Виставка Незламність в об'єктиві (2023) - ДОКМ 5
Виставка Незламність в об'єктиві (2023) - ДОКМ 6

З вітальним словом до гостей звернувся один з авторів презентованих світлин заступник начальника відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Донецькій області, підполковник Олександр Полосухін.

Виставка Незламність в об'єктиві (2023) - ДОКМ 9
Виставка Незламність в об'єктиві (2023) - ДОКМ 10
Виставка Незламність в об'єктиві (2023) - ДОКМ 11

“Завдяки героїчним зусиллям працівників багатьох служб на кожній території вдається оперативно ліквідовувати наслідки обстрілів та відновлювати інфраструктуру міст. Наш незламний і нескорений козацький дух захисників української землі усіх поколінь назавжди буде для нас невичерпним джерелом натхнення, а віра у перемогу допоможе вистояти у боротьбі з ворогами і звільнити нашу землю від окупантів”, – наголосила Юлія Костюніна.

Виставка Незламність в об'єктиві (2023) - ДОКМ 7
Виставка Незламність в об'єктиві (2023) - ДОКМ 8
Виставка Незламність в об'єктиві (2023) - ДОКМ 13
Виставка Незламність в об'єктиві (2023) - ДОКМ 12

Ми щиро дякуємо колегам з музеїв м. Дніпра – Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. І. Яворницького, музею “Літературне Придніпров’я” – за допомогу в організації заходу. 

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *