ДОКМ провів дитячий майстер-клас «Чарівна ніч»

Міжнародний день захисту дітей - майстер-клас (2023) - ДОКМ

Зараз діти найбільше потребують підтримки та розуміння. На жаль, молодші українці поступово вимушено звикають до нових реалій, але їм потрібна віра дорослих у перемогу навіть у важкі часи невизначеності, їх впевненість у тому, що все буде добре. Важливим є проведення розважальних заходів для дітей, аби відволікти їх від обставин сьогодення та продемонструвати, що життя продовжується.

Тож 1 червня 2023 року, в Міжнародний день захисту дітей, Донецький обласний краєзнавчий музей провів дитячий майстер-клас «Чарівна ніч» (робота в техніці «граттаж»). Захід для винуватців свята – молодших жителів Привільського старостинського округу Черкаської селищної ради Краматорського району провела співробітниця нашого музею Зеленська Катерина.

Міжнародний день захисту дітей - майстер-клас - 2023 2
Міжнародний день захисту дітей - майстер-клас - 2023 3
Міжнародний день захисту дітей - майстер-клас - 2023 4

Учасники дійства навчилися новій нетрадиційній техніці малювання – граттаж. Це спосіб виконання малюнка шляхом процарапуваня гострим інструментом паперу або картону, залитих тушшю або чорною гуашшю.

На майстер-класі діти мали змогу проявити своє креативне мислення та фантазію, а також отримали підґрунтя для подальшого розвитку відповідних художніх навичок. Діти «нашкрябали» цікаві картини.

Міжнародний день захисту дітей - майстер-клас - 2023 5
Міжнародний день захисту дітей - майстер-клас - 2023 6

Творчість завжди зближує, сприяє гарному настрою та викликає позитивні емоції, що дуже важливо в умовах повномасштабної війни росії проти України.

Дякуємо учасникам майстер-класу, що долучилися до музейного заходу! Висловлюємо щиру подяку працівникам Привільського старостинського округу Черкаської селищної ради за співпрацю!

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *