ДОКМ провів патріотично-виховний захід «Роль Національної гвардії у захисті державного суверенітету України» для школярів

Захід Роль Національної гвардії у захисті державного суверенітету України

Сьогодні, 23 березня, напередодні Дня Національної гвардії України, який щороку відзначається 26 березня, співробітники Донецького обласного краєзнавчого музею провели патріотично-виховний захід «Роль Національної гвардії у захисті державного суверенітету України» для учнів 7-х класів Бахмутської загальноосвітньої школи I-III ступенів №18 імені Дмитра Чернявського.

Захід проходив онлайн за участі представника Нацгвардії України – капітана Віталія Тітова, заступника командира протитанкової батареї по роботі з особовим складом батальйону спеціального призначення «Донбас» військової частини 3035 (м. Слов’янськ) Національної гвардії України.

Захід Роль Національної гвардії у захисті державного суверенітету України - ДОКМ 1

На початку зустрічі завідувачка відділу сучасної історії ДОКМ Оксана Муравська розповіла дітям про історію та особливості створення Нацгвардії України й про відзначення Дня Національної гвардії України. Пан Віталій поділився зі слухачами спогадами про свій вступ до лав Нацгвардії, про цікаві моменти за час служби, відповів на усі запитання присутніх.

Захід Роль Національної гвардії у захисті державного суверенітету України - ДОКМ 2

Розповідь капітана Тітова справила враження на учнів, вони зацікавлено слухали та проявляли активність у спілкуванні. На заході були присутні понад 60 дітей, хлопці та дівчата дякували воїнам Нацгвардії за їх службу, говорили, що пишаються нашими українськими захисниками!

Захід Роль Національної гвардії у захисті державного суверенітету України - ДОКМ 3

Після виступу пана Віталія наукова співробітниця музею Катерина Зеленська запропонувала учням творче завдання – написати листи військовим Нацгвардії України, які музейники передадуть до військової частини м. Слов’янська.

Ми щиро вдячні керівництву та викладачам Бахмутської школи №18, зокрема, Євгенії Анатоліївні Овсянниковій, командуванню військової частини 3035 за допомогу в організації заходу і капітану Віталію Тітову за участь в зустрічі.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *