ДОКМ провів захід до Дня захисників та захисниць України – «Незламна Україна: Львівщина – Донеччина»

Незламна Україна - Львівщина – Донеччина

13 жовтня Донецький обласний краєзнавчий музей провів на базі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Романа Іваничука захід до Дня захисників та захисниць України – «Незламна Україна: Львівщина – Донеччина».

Незламна Україна - Львівщина – Донеччина - ДОКМ 2
Незламна Україна - Львівщина – Донеччина - ДОКМ 3
Незламна Україна - Львівщина – Донеччина - ДОКМ 4
Незламна Україна - Львівщина – Донеччина - ДОКМ 5
Незламна Україна - Львівщина – Донеччина - ДОКМ 6
Незламна Україна - Львівщина – Донеччина - ДОКМ 7

Захід складався з двох частин:

  • на першому поверсі бібліотеки пройшло відкриття виставки, присвяченої початку російського вторгнення у 2014 році, слово мали Тетяна Пилипець (директор бібліотеки) та Сергій Алексєєв (завідувач відділу науково-освітньої та методичної роботи ДОКМ). Відвідувачі могли ознайомитися з інформаційними блоками про ті події та героями, які звільняли нашу землю від російської навали;
  • на другому поверсі бібліотеки пройшла презентація книги «Я так люблю життя» (автор – Ольга Донеччанка), також гості продовжили бесіду про сучасну війну, до розмови долучились: Валерій Романько (голова Донецької обласної організації Національної спілки краєзнавців України), Олександр Мовчан (заступник генерального директора ДОКМ), Ярослава Дєдова (в.о. директора Святогірського історико-архітектурного заповідника). Захід завершився невеличким концертом Ольги Донеччанки (поетеса, письменниця), яка прочитала декілька свої віршів та зворушливим віршем пам’яті Степана Чубенка у виконанні Маргарити Неснової, яка була вчителькою 16-річного героя.

Донецький обласний краєзнавчий музей дякує співробітникам Львівської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Романа Іваничука за допомогу у проведенні заходу та всім гостям, серед яких було чимало переселенців з Донецької області.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *