ДОКМ розпочав цикл-онлайн зустрічей «Про музей – за кавою»

Про музей - за кавою

Донецький обласний краєзнавчий музей, розпочав новий цикл онлайн зустрічей «Про музей – за кавою». Відбулося вже декілька зустрічей,  які покликані об’єднати та активізувати діяльність музейних працівників Донецької області. Онлайн-кав’ярня «Про музей за кавою» працює кожної середи та створює умови для спілкування музейників у неформальній атмосфері, для допомоги у вирішуванні  викликів сьогодення, обміну досвідом, обговорення творчих планів та ідей, набуття нових знань та створення кроссекторальних зв’язків.

Цього тижня на онлайн-зустріч завітав Ігор Гармаш – член команди «Центру порятунку культурної спадщини», експерт  «Українського культурного фонду», регіональний представник «Українського центру культурних досліджень», тренер «Академії культурного лідерства», експерт та тренер з проєктної діяльності у сфері культури.

Про музей - за кавою - ДОКМ 2

На сьогоднішній зустрічі, музейники та музейниці дізналися про роботу «Центру порятунку культурної спадщини», що був створений у перші дні війни, діяльність якого сфокусовано на надання допомоги культурним установам України.

Пан Ігор також розповів, про воркшопи на тему адаптації культури до війни які організовує House of Europe, де Ігор Гармаш є одним зі спікерів.

Про музей - за кавою - ДОКМ 3

Відведена на зустріч година, минула дуже швидко, цікаво та плідно. На наступні зустрічі вже запрошені нові спікери, які є визнаними фахівцями та  фахівчинями у різних напрямках креативної індустрії.

Впевнені, що наданні паном Ігорем інформація та рекомендації є актуальними інструменти для налаштування роботи музеїв під час війни.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *