ДОКМ став лауреатом Всеукраїнського музейного фестивалю

Музей та виклики часу (2018) - грамотаДонецький обласний краєзнавчий музей отримав третє місце у номінації “Оригінальні видання на П’ятому Всеукраїнському музейному фестивалі “Музеїйта виклики часу”, який відбувався 18-24 вересня на базі Дніпропетровського національного історичного музею ім. Яворницького.

Відзнаку було отримано за  видання “Донеччина: природа, люди, культура № 1”, яке було випущено ДОКМ наприкінці 2017 року.

Видання містить звід археологічних пам’яток басейну Сіверського Донця у межах Донецької області, те, що називається середнє Подонців’я.

Ідея зібрати інформацію про археологічні пам’ятки Донеччини  під однією обкладинкою виникла у працівника Донецького обласного краєзнавчого музею, археолога, кандидата історичних наук Віталія Циміданова ще у 2004 році. Була зроблена величезна робота з опрацювання архівів і сотень наукових видань.

Після перереєстрацції ДОКМ у Краматорську  понад десятирічна робота науковців була завершена і упорядкована.

Як ми вже повідомляли, Донецький обласний краєзнавчий музей брав участь у Всеукраїнському музейному фестивалі у двох номінаціях: “Видання” і “Промоушен”.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *