ДОКМ запрошує на Міжнародний день селфі в музеї

Селфі в музеї

Шановні друзі, кожного року у третю середу січня традиційно відзначається Міжнародний день #селфівмузеї. Тож запрошуємо у гості до Донецького обласного краєзнавчого музею 19 січня 2022 року за адресою м. Краматорськ, вул. Академічна. 84.

Відвідування музею у цей день безкоштовне – просто зробіть селфі у музеї та поширте фото у соцмережах (Facebook чи Instagram) з хештегом #селфіДОКМ. Той, хто набере найбільше лайків за день під своїм знімком, отримає від нас подарунок.

У Донецькому обласному краєзнавчому музеї на вас чекає багато цікавого. Наразі діють експозиції «Людина у просторі степу. Доба каменю. Доба бронзи», «Ген непокори: хроніки українського спротиву на Донеччині від першої половини ХХ століття до 1991 року» та виставка «Різдво. Погляд крізь століття». Долучайтесь до флешмобу!

Наш телефон: 0994517779