Донецький обласний краєзнавчий музей взяв участь у засіданні Усноісторичного клубу

Засіданні Усноісторичного клубу (2023)

20 вересня 2023 року Донецький обласний краєзнавчий музей взяв участь у щорічному засіданні Усноісторичного клубу Українського інституту національної пам’яті, цьогоріч присвяченого  практиці воєнної усної історії.

Обговорювались особливості усноісторичного інтерв’ювання до і після повномасштабної війни, новий досвід опитування у стані війни, психологічні, етичні поради дослідникам, безпекові аспекти інтерв’ювання в умовах війни.

Засіданні Усноісторичного клубу - ДОКМ 2
Засіданні Усноісторичного клубу - ДОКМ 3

До участі в засіданні Усноісторичного клубу були запрошені фахівці різних галузей, які мають досвід роботи з усною історією, – представники музеїв, бібліотек, університетів, громадських організацій з різних регіонів України.

Засіданні Усноісторичного клубу - ДОКМ 4
Засіданні Усноісторичного клубу - ДОКМ 5

Зокрема, учений секретар Донецького обласного краєзнавчого музею Оксана Муравська поділилась досвідом опитування учасників та очевидців російсько-української війни співробітниками музею, розповіла про підготовку та реалізацію музейного усноісторичного проєкту.

Засіданні Усноісторичного клубу - ДОКМ 6
Засіданні Усноісторичного клубу - ДОКМ 7

Долучайтесь до проєкту ДОКМ, детальніше: https://muzey-dokm.pp.ua/category/muzeyu-rosijsko-ukrayinskoyi-vijny/usni-istoriyi

Засідання Усноісторичного клубу-2023 можна подивитись за посиланням на YouTube.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *