Презентація проекту «Екологічна обсерваторія»

У середу, 19 лютого о 12.00 у Великоанадольському музеї лісу (Донецька область, Волноваський р-н, смт. Графське, вул. Граффа 7) відбудеться презентація проекту – «Екологічна обсерваторія».

Екологічна обсерваторія

Проект «Екологічна обсерваторія» реалізується у рамках проекту «Музей відкрито на ремонт ІІІ», який організовує Мистецький напрямок Українського кризового медіа-центру за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Проект «Екологічна обсерваторія» – це екологічний освітній проект. Головна мета – формування нової екологічної культури у молоді регіону. Основна ідея полягає в створенні простору де, в ігровій формі, буде здійснюватись екологічне виховання і навчання учнів шкіл і коледжів району. Результатом проекту стане залучення усіх навчальних закладів району, шляхом регулярного проведення заходу.

Захід триватиме кілька годин. Складатиметься з 6-ти локацій, розташованих в приміщенні музею. Використовуючи локації, учасники будуть знайомитися з альтернативними джерелами енергії, правилами сортування сміття, розвивати творчі здібності, пізнавати флору і фауну свого краю і так далі.

Учасники заходу: учні Благодатниньської ЗОШ.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до: Сенча Олександр, 0954041267, vml.ua@ukr.net, Ольга Гончар, PR-консультантка “Музей відкрито на ремонт” +38 093 339 76 46.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *