Відкривши двері меморіального музею-садиби Володимира Немировича-Данченка та Миколи Корфа, ви потрапите у світ двох видатних людей: драматурга, письменника, режисера та видатного діяча народної освіти ХIХ століття, вченого-педагога. Саме у цьому будинку навіки поєднані освіта та культура. Біля будівлі Вас зустріне 100-річний каштан. В експозиціях ви ознайомитеся з еволюцією ручки, посидите за партою ХIХ століття; побачите рідкісні театральні та особисті речі.

Музей В. І.Немировича-Данченка

Музей-садиба В. І.Немировича-Данченка

За стінами музею ви помилуєтеся пейзажами «Нескучненського лісу» та річки Мокрі Яли. Відчуєте не тільки повітря, що спонукало наших героїв до визначних дій, а й дух натхнення яким наповнений цей унікальний будинок.

За бажанням наших гостей, співробітники музею можуть провести додаткові заходи:

1. Організація тімбілдінгу за темами: «Ми – команда», «У пошуках скарбів», «Квест-тімбілдінг» «Народні ігри».
  2. «Корфівський урок»: побувайте на уроці 19 століття, навчиться писати на аспидній дошці та пером, дізнайтеся, з чого робили чорнила і які практичні знання виносила зі школи селянська дитина.
  3. Створення фільму (діафільму, мультфільму, відеофільму) за темами підручника ХІХ сторіччя М. О. Корфа «Наш друг» та отримати знання про освіту ХІХ сторіччя.
  4. Програма «Мистецьке коло» – безліч майстер – класів з декоративно – ужиткового мистецтва, традиційного для нашого регіону (вишивка, бісероплетіння, витинанки), а також, квілінг, декупаж та арт-терапія.
  5. Програма «Весь Світ – театр, а люди – актори» дозволить познайомитися з професією «актора» та випробувати себе у різних ролях театральних п’єс.
  6. Майстер-клас з вальсу у старовинних інтер’єрах.

Експозиція музея Немировича-Данченко

Музей Немировича-Данченко - експозиція

Ці заходи адаптовані до різних вікових рамок та проводяться безкоштовно. Мінімальний час проведення заходу – 45 хвилин.

Музей радий вітати гостей кожного дня з 8.00 до 17.00.

Час проведення стандартної екскурсії – 45 хвилин.

Екскурсійна група – 15 чоловік.

Немирович-Данченко - експозиція

Нескучний ліс

Вартість відвідування

Дорослим:

• вхідний квиток – 17 грн;
  • екскурсійна путівка – 50 грн.

Дітям:

• вхідний квиток – 8,5 грн;
  • екскурсійна путівка – 25 грн.

Телефони для довідок: (066) 162 31 36, (098) 221 78 59.

Адреса: с. Нескучне, вул. Немировича-Данченка, 46,  Великоновосілківський район, Донецька область.

Ласкаво просимо до нашого музею!

(3) коментарі

1. Огнєва

Мої електронні адреси:
    ogneva@i.ua
    ogneva.l@ukr.net
    ogneva.l@gmail.com
    Людмила Огнєва. тел. 099-15-363-15

2. Наталія Ошур

Надзвичайно цікава зустріч зі справжнім осередком світової культури та педагогіки посеред донецького степу. Дякуємо працівникам за креативну екскурсію, велику кількість інформації та небайдуже відношення до своєї справи. Нових ідей та їх чудових втілень! Натхнення та успіхів!

1. admin

Дякуємо за теплі слова!