Віддалено від великих шляхів, посеред маленького мальовничого села Сонцівка, розташований Музей Сергія Прокоф’єва, який  вражає неочікуваною вишуканістю та експозиційною цілісністю. Поряд з музеєм  Вас зустріне закарбований у бронзу маестро.

Ви зможете дізнатися про дитинство і роки навчання композитора, його концертну і творчу діяльність на батьківщині та за кордоном. Саме тут ви зануритеся в музику; побачите «Дерев’яну книгу» Прокоф’єва – унікальний артефакт; прочитаєте його «Щоденники» – справжню «книгу життя» світової культури; «зарядитеся» позитивом, креативом і волею творити власну історію.

Музей С.С. Прокоф’єва

Музей Прокоф’єва

За бажанням гостей, співробітники музею можуть провести додаткові заходи:

1. Прогулянка селом з відвідуванням Свято Петро – Павловської церкви (1840 р.), у якій хрестили маленького Сергійка та пам’ятного знаку на місці садиби Прокоф’євих.
  2. Перегляд документальних фільмів про життя Прокоф’єва «Герої. Особова справа. Сергій Прокоф’єв », «Генії. Сергій Прокоф’єв », «Сергій Прокоф’єв і Ліна Кодіна»; (учні старших класів та дорослі).
  3. У  концертному залі прослухати записи творів композитора .(усі вікові категорії).
  4. Квест «Петя і вовк» за симфонічною казкою Сергія Прокоф’єва для молодших класів.
  5. Інтерактивна гра «Музична стежина» для учнів початкової та середньої школи.
  6. Лекція «Історія села Сонцівка від виникнення до сьогодення » .
  7. Майстер – клас з виготовлення ляльки – мотанки.
  8. Музейні уроки «Символи України» (вивчення народних символів – калина, хата, лелека), «А над світом українська вишивка цвіте» (вивчення традиційних орнаментів та стилів вишивки) (учні молодших і середніх класів).

Експозиція у музеї С.С. Прокоф’єва

Музей Прокоф’єва - фрагмент експозиції

Музей С.С. Прокоф’єва - експозиція

Заходи адаптовані до різних вікових рамок та проводяться безкоштовно. Мінімальний час проведення заходу – 45 хвилин.

Музей радий вітати гостей кожного дня з 8.00 до 17.00.

Час проведення стандартної екскурсії – 45 хвилин.

Екскурсійна група – 15 чоловік.

Фрагмент експозиції у музеї Прокоф’єва

Пам'ятник Прокоф’єву у Сонцівці

Вартість відвідування

Дорослим:

• вхідний квиток – 17 грн;
  • екскурсійна путівка – 50 грн.

Дітям:

• вхідний квиток – 8,5 грн;
  • екскурсійна путівка – 25 грн.

Телефон для довідок: (050) 952 28 30.

Адреса: с. Сонцівка, вул. Центральна, 2а, Покровський район, Донецька область.

Ласкаво просимо до нашого музею!