Завітайте до Великоанадольського музею лісу, що зберігає унікальну історію виробничої та наукової діяльності декількох поколінь лісоводів, які подарували нам перший рукотворний ліс у Європі. Вас зустрінуть старожили: запашні смереки та 170-річний дуб; скіфські скульптури та дерева-велетні – симбіоз неймовірного натхнення та тяжкої праці. Ви зможете не тільки побачити численні природничі експонати та діорами, а й посидіти на віковому стільці, який виконує завітні бажання; подивитися в очі дикому вепру; дізнатися, що ховається під загадковою посмішкою лисиці, який розмір має зуб мамонта та які унікальні рослини приховує Виликоанадольський ліс.

Музей лісу у Великоанадолі

Великоанадольський музей лісу

Заходи

За бажанням наших гостей, співробітники музею можуть провести додаткові заходи:

  1. «Квіткове розмаїття весни» – екскурсія-гра з використанням інтерактивних зон  головної алеї Великоанадольского лісу допоможе поглибити знання про весняні квіти, виховувати бережливе ставлення до первоцвітів, любов і турботливе ставлення до природи, бажання берегти її; прищеплення естетичного смаку та пробудження пізнавального інтересу.
  2. Гра-лото «Великоанадольський ліс» –  знайомство з екосистемою  вивчення її флори і фауни.
  3. «Екологічна обсерваторія» – серія заходів з екоосвіти. Навчання раціонального використання природних ресурсів з використанням творчих, лабораторних та ігрових локацій.
  4. Екскурсія-гра «Сюрпризи лісової стежини» із залученням музейних залів, інтерактивних зон, яка допоможе закріпити здобуті знання, розширити кругозір, виховувати любов до природи, викликати прагнення бережливого ставлення до неї, розвивати навички культурної поведінки.
  5. Масовий захід: «Птахи – наші друзі» знайомить з найбільш важливими і цікавими представниками різноманітного пташиного світу Великоанадольського лісу, розкриває їхню роль у житті людини, допомагає вивчити їх життя, харчування, повадки, місця перебування. Захід передбачає встановлення шпаківень на прилеглій території до музею.

Лісна алея

Кам'яні баби

Фрагмент експозиції. Тваринний світ

Заходи адаптовані до різних вікових рамок та проводяться безкоштовно. Мінімальний час проведення заходу – 45 хвилин.

Музей радий вітати гостей кожного дня з 8.00 до 17.00.

Час проведення стандартної екскурсії – 45 хвилин.

Екскурсійна група – 15 чоловік.

Фрагмент експозиції

Експозиція музею

Відео

Вартість відвідування

Дорослим:

  • вхідний квиток – 17 грн;
  • екскурсійна путівка – 50 грн.

Дітям:

  • вхідний квиток – 8,5 грн;
  • екскурсійна путівка – 25 грн.

Контакти

Телефон для довідок: (095) 5304729.

Адреса: смт. Графське , вул. Граффа, буд. 7, Волноваський  район, Донецька  область.

Ласкаво просимо до нашого музею!

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *