20 лютого 2024 року, у День Героїв Небесної Сотні, Донецький обласний краєзнавчий музей планує проведення тематичного форуму «Рушійна сила спротиву: феномен Героїв Небесної Сотні». Захід відбуватиметься в онлайн-форматі на платформі Google Meet, початок о 12:00.
В рамках зустрічі запрошені спікери розкриють історії особистостей Героїв Небесної Сотні з Донецької області та розкажуть, що саме спонукало їх до боротьби за демократичні цінності. До заходу долучаться представники різних громад Донеччини та спікери з інших регіонів України, зокрема, Київщини та Львівщини.
Для участі необхідно зареєструватись за посиланням https://forms.gle/RrGiZQLJSuX3FZYX6
Реєстрація обов’язкова – триватиме до 16 лютого. Кількість місць обмежена. Посилання на зустріч буде надіслано зареєстрованим учасникам!
Мета форуму: збереження та передача історичної правди про події Революції Гідності, вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, сприяння формуванню патріотичних цінностей серед молодого покоління, залучення молоді до активної участі в громадському житті та розвитку держави.

