Фотовиставка “Незламність в об’єктиві” у м. Київ

Фотовиставка Незламність в об'єктиві (2023)

Повномасштабна російсько-українська війна триває понад півтора роки, але під час цих випробувань українці виявили надзвичайний дух, силу волі, мужність та готовність боротися за свою незалежність. Ми продовжуємо жити, мріяти, любити, сподіватись, вірити.

Фотовиставка «Незламність в об’єктиві» демонструє суспільству та світовій спільноті український спротив російській агресії, єдність народу, жагу до життя та віру у Перемогу. Вона зосереджена на різних аспектах прояву нескореності українців, зокрема на участі українських військових, рятувальників Державної служби з надзвичайних ситуацій, поліцейських Національної поліції України в Донецькій області, медиків, волонтерів – усіх, хто проявляє незламність у боротьбі з окупантами.

84 фотографії 24 фотохудожників та чотирьох бригад Збройних Сил України лише частково фіксують незламність українського народу, його мужню боротьбу з російською навалою.

Географія світлин охоплює усю Донецьку область, що є однією з тих зон України, яка перебуває у самому епіцентрі війни. Кожна фотографія є свідченням сили людського духу та здатності українського народу боротися за рідну країну!

Виставку створено Донецьким обласним краєзнавчим музеєм за підтримки Управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації та Донецької обласної військової адміністрації.

• що: відкриття фотовиставки «Незламність в об’єктиві»;
  • коли: 16 листопада 2023 року, 16:00;
  • де: м. Київ, Національний військово-історичний музей України, вул.. Грушевського, 30/1.

Запрошуємо на відкриття!