Фотовиставка “Соледар. Сіль. Війна” у Львові

Виставка - Соледар. Сіль. Війна - Львів

Запрошуємо на відкриття виставки «Соледар. Сіль. Війна». Експозиція складається з 57 фотографій, на яких зображено Соледар до та після повномасштабного вторгнення.

Першу частину виставки присвячено мирному Соледару. На світлинах зображено потужності підприємства “Артемсіль”, підземелля соляних шахт, процес видобутку солі, макросвітлини кристалів солі. Фотограф – Олександр Пархоменко.

У другій частині виставки представлено світлини Ірини Рибакової з уже зруйнованого війною міста. Портрети українських військовиків – оборонців Соледара, артилерійські залпи під час бою, зруйновані росіянами будинки… Чимало світлин Ірина Рибакова знімала в перервах між обстрілами, коли можна було хоч ненадовго вийти з укриття.

Виставка «Соледар. Сіль. Війна» – це історія невеличкого, квітучого (в минулому) міста, куди дотягнувся «руській мір», а також це історія про захисників, які віддають свої життя за те, щоб уся наша країна не перетворилась на Соледар, Мар’їнку, Бахмут, Маріуполь.

На відкритті вас очікує кураторська екскурсія від Олександра Мовчана – заступника генерального директора Донецького обласного краєзнавчого музею.

Чекаємо вас о 18:00 в Палаці Хоткевича (вул. Кушевича, 1). Вхід безкоштовний.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *