Ганна Бородавкіна (м. Краматорськ)

Ганна Бородавкіна

1 лютого 2023 року російська армія обстріляла в житловий сектор Краматорська. Ракета «Іскандер-К» влучила в багатоквартирний будинок. Там у своєму помешканні загинула Ганна Бородавкіна. Їй було 47 років. Свій наступний день народження Ганна мала зустріти 21 березня.

Останнім часом Ганна з чоловіком залишалися ночувати в мами, але 1 лютого вирішили бути вдома. Наступного дня жінка планувала їхати на семінар до іншого регіону.

Ганна Бородавкіна була директоркою Краматорської загальноосвітньої школи №24, вчителькою початкових класів та української мови і літератури. Педагогиня щоденно робила неоціненний внесок в освіту Краматорська, сказали в управлінні освіти міста.

У навчальному закладі, де працювала Ганна Валеріївна, її пригадують чуйною, справедливою та турботливою директоркою. «Неможливо дібрати слів, щоб висловити співчуття рідним. Світла пам’ять про Ганну Валеріївну завжди житиме в наших серцях», – написали на сторінці школи.

Колишня вчителька Ганни розповіла, що запам’ятала її старанною ученицею та хорошою людиною: «Анечка, яку я навчала в п’ятій. Золота медалістка, розумниця, світла людина, жінка, мати. Потім я навчала її дітей, успішних, так само розумних, світлих».

«Надійна та відповідальна колега. Талановита та справжня», – додала знайома загиблої Олена Дрига.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *