Гвардійці відвідали музей Володимира Немировича-Данченко та Миколи Корфа

У селі Нескучне, Донецької області військовослужбовці Нацгвардії, які несуть службу в рамках проведення операції Об’єднаних сил, відвідали музей Миколи Корфа та Володимира Немировича-Данченко.

Меморіальний музей-садиба Вол. І. Немировича-Данченка

В рамках екскурсії гвардійці дізнались про діяльність педагога та просвітника барона Миколу Олександровича Корфа та його вклад у розвиток освіти в Україні. Саме тут він написав свої педагогічні труди та проводив з’їзди молодих учителів. Також він є винахідником стандарту учнівської парти за якою навчались багато поколінь учнів на протязі століття в багатьох країнах світу.

Меморіальний музей-садиба Вол. І. Немировича-Данченка 2

Крім того військовослужбовці дізнались, що пов’язує маєток на Донбасі з розвитком світового театрального мистецтва. Адже саме у цю садибу приїздив на протязі майже 30-ти років видатний театральний реформатор, драматург та прозаїк Володимир Немирович-Данченко. Саме тут він знайшов місце для чудового відпочинку та кропіткої творчої праці.

Меморіальний музей-садиба Вол. І. Немировича-Данченка 3

Як зауважив один з військовослужбовців, що відвідав садибу-музей, молодший сержант Артем Бархан: «Я приємно вражений, що у кожному куточку нашої Батьківщини є місця, пов’язані з культурними цінностями світового масштабу. І музей Немировича-Данченко показує на скільки цікавою є історія рідної землі, і яку для себе відкриваєш знову і знову!»

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *